İade ve değişim süresi, sipariş edilen ürün müşteri tarafından kargodan teslim alındıktan sonraki 7 gündür.

 

İade veya değişim için bize gönderilecek olan ürünü, Aras Kargo ile Süsen Filiz adına 2319254550949 indirim koduyla Alıcı Ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

 

Satın alınan ürünün iade veya değişimi için, instagram (@irmabutik), whatsapp (0530 829 18 98) veya [email protected] kanalıyla, sipariş numarası belirtilerek iade veya değişim işleminin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz.

 

İade işleminde kargo ücreti (müşteriye gönderim ve iade gönderimi olmak üzere iki adet kargo maliyeti) müşteriye aittir (tek adet kargo maliyeti 100tl olup iade işleminde 100+100=200tl bakiyeden düşülerek ücret iadesi gerçekleştirilir).


Değişim işleminde iki kargo ödemesinden biri firmamıza diğeri müşteriye aittir (tek adet kargo ücreti 100tl). 
 

Satın alma işlemi sırasında ücretsiz kargodan yararlanılmış olunsa dahi, iade işleminde müşteriye gönderim ve iade kargo maliyeti olmak üzere iki adet kargo ücreti, yapılmış olan alışveriş miktarından düşülerek iade gerçekleştirilir.


 

Anlaşmalı olduğumuz Aras kargo haricinde gönderilen kargolar teslim alınmamakta olup bu durumdaki kargolar müşterilerin sorumluluğundadır.

İade ve değişim ile ilgili tarafımızca yapılacak işlemler için satın alınan ürünün tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

 

İade ve değişim işlemlerinin hızlıca gerçekleştirilmesi için tarafımıza gönderilen paket içinde muhakkak ürünün faturası, sitemizden satın alma işlemini gerçekleştiren isim, soyisim ve sipariş numarası bulundurulmalıdır. Faturanın bulunmadığı iadeler kesinlikle kabul edilmemektedir.

 

İade veya değişim için gönderilen ürünün kullanılmamış, yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Müşteri siparişine göre tadilatı gerçekleştirilmiş ürünün iade veya değişimi yapılamamaktadır.

 

Siteden satın alınan ürünün iadesi Mağazadan yapılamamaktadır. Değişim veya hediye çeki işlemi mağazadan gerçekleştirilebilir.

 

İadesi gerçekleştirilen ürünün para iadesinin süresi, ödemenin gerçekleştirildiği Bankaya göre değişiklik gösterebilmektedir. Resmi ve bayram tatillerinde bu süre iş günü başlayıncaya kadar ertelenebilmektedir. Para iadesine ilişkin tarafımızca yapılan işlemler sipariş sayfası üzerinden takip edilebilir, paranın kredi kartı hesabına yansımasıyla ilgili süre için Bankayla iletişime geçilmelidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR