Tükendi
₺70,00 KDV Dahil
Tükendi
₺70,00 KDV Dahil
Tükendi
₺70,00 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil

Tarz, nostalji ve duygular dahil olmak üzere birçok farklı nedenden dolayı ya da sadece saate bakmak için bileğimize aksesuar olarak saat takıyoruz. Kol saati seçimi belki de aksesuarlar arasında en zorudur. Doğru saat seçmek adeta bir yetenek ister ve özel zevk ister. Kadınlar özellikle saatlerini çok severler ve kaba, ileri teknoloji seçeneklerinden ziyade mücevherleri anımsatan daha basit bir saat tasarımı tercih etmektedirler. Hayatınızdaki özel bir kadına hediye olarak bir saat satın almak istiyorsanız saat modellerini iyice incelemeniz ve kadının zevkine biraz da olsa hakim olmanız gerekmektedir.

İrma Butik olarak vintage giyim modellerini ön planda tutmaya çalışıyoruz. Bunun yanı sıra güncel modayı da sıkça takip ediyoruz. Butiğimizde hem Retro tadında saat modellerini hem de güncel modaya uygun saat modellerini bulmanız mümkündür. Günlük giyimlerinizde kot kıyafetler ile kelebek desenli gold saat modelini tercih edebilirsiniz. Saatte daha nostaljik tarz olmasını seven kadınlar için bir önerimiz daha var. Siyah Kadran Romen Rakamlı Gold Saat modeli ile şık bir görüntü elde edecek aynı zamanda kombininizde retro dokunuşları oluşturacaksınız. Gold renkli aksesuarlar ne kadar iddialı olsa da bu aksesuar parçası ile oldukça şık görüneceksiniz.

Bu ve daha fazla kol saati modellerini incelemek için sizleri sayfamızdaki ürünlere göz atmaya davet ediyoruz. En avantajlı fiyatlar ile aksesuar parçasının vazgeçilmesi olan kol saatlerine sizde sahip olun. İrma Butik olarak her anınızda yanınızdayız!